Vanaf maandag nieuw op VIJF: 'Prodigal Son'

zondag 10 januari 2021

Zo vader, zo zoon. Dit spreekwoord gaat niet helemaal op voor de familie Bright. Papa Bright is namelijk een gewetenloze seriemoordenaar en zijn zoon doet er juist alles aan om mensen zoals hij achter slot en grendel te krijgen.

Zijn vader, die bekend staat als De Chirurg, zit in de gevangenis voor het vermoorden van tenminste 23 personen. Malcolm Bright is crimineel psycholoog en gebruikt de ervaringen met zijn vader om andere moordenaars te doorgronden en een halt toe te roepen.


Hij helpt de politie van New York om moordzaken op te lossen door de manier van denken van de moordenaars uit te leggen, maar tot zijn grote spijt heeft hij hier soms de hulp van zijn vader bij nodig. Ondertussen moet hij omgaan met zijn manipulatieve moeder, een vervelende normale zus en een moorddadige vader die nog steeds probeert zich te binden aan zijn verloren zoon en zijn eigen voortdurend evoluerende neurosen.

Malcolm Bright wordt gespeeld door Tom Payne, gekend van populaire serie 'The Walking Dead'. De rol van vader en psychopaat is weggelegd voor Michael Sheen, hem kennen we van de films: 'Dolittle', 'Underworld', 'Blood Diamond' en 'The Twilight Saga: Breaking Down part 2'.

'Prodigal Son', vanaf maandag 11 januari om 20.35 uur een dubbele aflevering op VIJF.

DOSSIER: Voorjaar 2021: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Slag om de Schelde' (Levitate Film)

November 1944. Op het Zeeuwse Walcheren vechten tienduizenden geallieerden en Duitsers tegen elkaar. De wegen van een Nederlandse jongen die voor de Duitsers vecht, een verdwaalde Engelse gliderpiloot en een tegen wil en dank in het verzet betrokken Zeeuws meisje kruisen elkaar. Centraal staat De Slag om de Schelde, die in het najaar van 1944 plaatsvond in Zeeland en West-Brabant en waarbij meer dan 10.000 personen het leven lieten. Deze slag staat bekend als een van de belangrijkste en heftigste slagvelden in West-Europa.

'De Slag om de Schelde', film uit 2020 met oa. Gijs Blom, om 22.25 uur bij de EO op NPO 3.

Dossiers