Vanaf vrijdag presenteert Kathleen Cools opnieuw 'Terzake'

donderdag 22 januari 2026
Foto: VRT Canvas - © VRT 2026

Vanaf morgen, vrijdag 23 januari, gaat Kathleen Cools opnieuw 'Terzake' presenteren. Dat heeft haar collega Pieterjan De Smedt aangekondigd. Cools was een tijdlang afwezig, omdat ze moest revalideren van een operatie na een ongelukkige val.

Cools heeft in september vorig jaar een ongelukkige val gemaakt en moest daarna geopereerd worden. Door haar revalidatie kon ze een tijdlang 'Terzake' niet presenteren. Haar presentatietaken bij 'Terzake' werden overgenomen door Pieterjan De Smedt en Annelies Beck.


'Ik ben heel blij dat ik weer aan het werk kan en dat ik mijn plekje bij 'Terzake' weer kan innemen', zegt Kathleen Cools. 'Veel dank aan mijn collega’s en aan de hoofdredactie voor de manier waarop ze me de voorbije maanden ondersteunden.'

'Deze week hebben we op de redactie een stukje taart gegeten op de terugkeer van Kathleen', aldus Pieterjan De Smedt. 'We zijn blij dat ze weer aan boord is, ons team is opnieuw compleet.'

De presentatie van 'De Zevende Dag' blijft nog even in handen van Michaël Van Droogenbroeck en Ivan De Vadder. Die rol zal Kathleen pas later opnemen. ​

'Terzake' is er elke weekdag om 20.00 uur op VRT Canvas en VRT MAX.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Flikken Rotterdam' (AVROTROS)

Stan wordt verdacht van de moord op Liesbeth Kraai. In het huis van bewaring ontmoet hij een oude bekende: Patrick Boateng, lid van de Panga Boïs. Noucha onderzoekt Stans mogelijke alibi en komt daarbij in grote problemen. Die zijn zo groot dat Dries en Carolien hun onderzoek naar een kunstroof moeten laten vallen om haar te hulp te schieten.

'Flikken Rotterdam', om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

Dossiers