Vlak voor de halve finale van 'Big Brother' naar huis: exit David!

vrijdag 21 maart 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Naar huis gaan, vlak voor de halve finale... Het was de inzet van afgelopen week in 'Big Brother'. Alleen Jordy was zeker van een verlenging. Voor de andere bewoners was het bang afwachten.

David, Jane, Jolien, Mattheüs en Sharice moesten vrijdagavond wachten op het verdict van de kijker. Wie verzekerde zich van een plaats in de halve finale? Wie niet? Uiteindelijk trok David aan het kortste eind. Na 8 weken moest hij onmiddellijk het huis verlaten.


Kijk hier zijn eerste reactie in de dagboekkamer:


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Verraders' (RTL 4)

De verbanning van een Verrader leidt tot spanning tussen de twee overgebleven Verraders. De verdenkingen richting een van de spelers stapelen zich op, waardoor zij zich genoodzaakt ziet om tijdens de missie strategisch te werk te gaan. Maar ook een andere speler blijft verdacht in vele ogen.

'De Verraders', om 20.10 uur bij RTL 4.

Dossiers