ZO angstaanjagend ziet weerwolf Nora Gharib eruit in nieuwe 'Nachtwacht'-film

donderdag 6 mei 2021

Een primeur woensdag in 'De Cooke & Verhulst Show' want Nora Gharib liet zien hoe ze eruit ziet als weerwolf. Geen vreemde hobby van haar of zo, maar het is de rol speelt in de nieuwste 'Nachtwacht'film, 'De Dag van de Bloedmaan'.

Wil jij zien hoe angstaanjagend Nora Gharib er als weerwolf uitziet? Check dan hier het fragment uit 'De Cooke & Verhulst Show'!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Slag om de Schelde' (Levitate Film)

November 1944. Op het Zeeuwse Walcheren vechten tienduizenden geallieerden en Duitsers tegen elkaar. De wegen van een Nederlandse jongen die voor de Duitsers vecht, een verdwaalde Engelse gliderpiloot en een tegen wil en dank in het verzet betrokken Zeeuws meisje kruisen elkaar. Centraal staat De Slag om de Schelde, die in het najaar van 1944 plaatsvond in Zeeland en West-Brabant en waarbij meer dan 10.000 personen het leven lieten. Deze slag staat bekend als een van de belangrijkste en heftigste slagvelden in West-Europa.

'De Slag om de Schelde', film uit 2020 met oa. Gijs Blom, om 22.25 uur bij de EO op NPO 3.

Dossiers