Leonie ter Braak nieuwe presentator van 'Het Perfecte Plaatje Op Reis'

Leonie ter Braak is de nieuwe presentator van het populaire RTL-programma 'Het Perfecte Plaatje Op Reis'. Zij neemt het stokje over van Tijl Beckand voor het komende seizoen, dat zich volledig afspeelt op de meest fotogenieke plekken van Europa.
Leonie ter Braak: 'Ik ben dolblij en vind het een enorme eer dat ik het stokje mag overnemen van Tijl Beckand. 'Het Perfecte Plaatje' is een prachtige titel van RTL 4, omdat hier voor mij als oud winnaar van het programma veel samenkomt: de liefde voor fotografie, het werken met een leuke groep mensen en natuurlijk het reizen Over waar we dit seizoen naartoe gaan kan ik nog niet te veel verklappen, maar één ding is zeker: Europa zit vol met waanzinnig mooie plekken om vast te leggen.'
Nieuwe planning Door de keuze voor een Europese reis vallen de opnames van de reisvariant dit jaar samen met de voorbereidingen van het reguliere seizoen van 'Het Perfecte Plaatje'. Voor Tijl Beckand bleek deze dubbele planning logistiek niet langer te combineren, waardoor hij heeft besloten de reisversie dit jaar over te dragen aan Leonie.
Tijl Beckand: 'Ik heb 'Het Perfecte Plaatje Op Reis' met waanzinnig veel plezier gemaakt, maar je kunt jezelf helaas niet splitsen. Omdat we dit jaar echt afhankelijk zijn van de Europese zomerzon, kwamen de opnames precies bovenop het nieuwe 'gewone' seizoen te liggen. Ik vind het geweldig dat Leonie dit avontuur aangaat; het programma is bij haar in zeer goede handen.'
Wanneer het nieuwe seizoen van 'Het Perfecte Plaatje Op Reis' bij RTL 4 te zien zal zijn, wordt op een later moment bekendgemaakt.











