'40 jaar TV Show' met Jean-Paul Belmondo en Dr. Oliver Sacks

zaterdag 11 september 2021

De 'TV Show' bestaat 40 jaar. In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen blikken we terug op Ivo Niehes' ontmoeting met Jean-Paul Belmondo, een Franse filmheld die vorige week is overleden. Ook biedt presentator Ivo Niehe een uitgebreid portret van de beroemde neuroloog Dr. Oliver Sacks.

Deze topwetenschapper heeft er zijn levenswerk van gemaakt om te ontdekken wat er in de hersenen afspeelt bij personen met syndromen als autisme en Gilles de La Tourette. Heeft die extreme belangstelling ermee te maken dat hij tot zijn 75e geen relatie had? 'Ik kan zelfs niet samenleven met een plant of een hond ', aldus Sacks. En welke wending nam zijn liefdesleven later alsnog?


'40 jaar TV Show', vanaf zondag 12 september om 21.25 uur bij AVROTROS op NPO 1.

DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Het Holland Huis' (SBS6)

Deze week ontvangt Roxeanne Hazes de grootste artiesten in de gezelligste kroeg van Nederland, Het Holland Huis. Terwijl de glazen klinken en de gasten aanschuiven aan de bar, geniet je van spetterende optredens van Danny de Munk, Wilbert Pigmans, John West, Susanna Veldmeijer en Django Wagner. Onze hoofdgast is niemand minder dan Yves Berendse, die onder andere zijn hit 'Terug In De Tijd zingt'. Daarnaast waagt hij zich aan de Hollandse HitKwis en heeft hij een nieuw talent bij zich.

'Het Holland Huis', om 20.30 uur op SBS6.

Dossiers