Meedogenloze klopjacht en duivels dilemma in nieuw seizoen 'Het Gouden Uur'

Rechercheur Mardik Sardagh zit na de terroristische aanslagen nog altijd vast op verdenking van betrokkenheid. In het langverwachte tweede seizoen van de AVROTROS-thrillerserie 'Het Gouden Uur' kruipt hoofdrolspeler Nasrdin Dchar opnieuw in de huid van Mardik.
Ditmaal raakt hij verwikkeld in een gevaarlijke strijd tegen een ongrijpbare vijand die tot in de hoogste regionen van de macht reikt.
Terwijl Mardik wanhopig probeert zijn onschuld te bewijzen, verkeren zijn dochter en vrouw Michelle (Sophie Veldhuizen) in groot gevaar. Intussen wordt hij steeds verder in het nauw gedreven. Hij lijkt het doelwit van een groots, zorgvuldig opgezet complot. Maar wie zit erachter?
Tegelijkertijd balanceert de samenleving op het randje van radicalisering en brengt Mardiks zoektocht met hulp van AIVD-agent Joelle (Ellen Parren) een nieuwe schokkende waarheid aan het licht: het gevaar beperkt zich niet tot Nederland, maar verspreidt zich over heel Europa. Inlichtingendiensten, politie en leger blijken van binnenuit geïnfiltreerd te worden.
Temidden van terroristische dreigingen, aanslagen en een meedogenloze klopjacht in meerdere landen staat Mardik voor een duivels dilemma: redt hij zijn dierbaren of offert hij alles op om een nog grotere ramp te voorkomen?
Het tweede seizoen van 'Het Gouden Uur' is een explosieve thriller over macht en manipulatie in het hart van Europa. Een race tegen de klok, waarin één man moet vechten voor zijn familie en gerechtigheid.
Rolverdeling:
Nasrdin Dchar - Mardik, Ellen Parren - Joelle, Sophie Veldhuizen - Michelle, Sebastien DeWaele - Tigre, Yannick de Waal - Max, Charlene Sancho - Malcanthi, Mohammed Azaay - Riad, Tine Joustra - Til, Tjebbo Gerritsma - Gideon, Meral Polat - Benan, Reinout Bussemaker - Nigel, Noortje Herlaar - Jiska, Valentijn Benard - Philip
'Het Gouden Uur' is geschreven door Simon de Waal. De regie is in handen van Bobby Boermans en Lourens Blok. De serie wordt geproduceerd door NL Film in coproductie met Polar Bear in opdracht van AVROTROS.
'Het Gouden Uur', vanaf 18 september te streamen bij AVROTROS op NPO Start.
https://www.avrotros.nl/
Meer artikels over AVROTROS
Meer artikels over NL Film
DOSSIER: Najaar 2025: alle plannen, alle zenders! (NL)
volledig dossier- Dit zijn de twaalf BN’ers die een mysterieus avontuur aangaan bij RTL 4
- Jurre Geluk volgt vijf kinderen met levensbedreigende ziekte in 'Niet Klein Te Krijgen'
- Kefah Allush bezoekt vuurtorens langs de Nederlandse kust voor nieuw MAX-programma
- Simon Keizer presenteert nieuwe muziekshow 'Onvergetelijke Liedjes'
- Nieuwe dosis glamour in 'The Real Housewives of Amsterdam' bij Videoland
- Dit zijn de singles die inchecken bij 'Paradise Hotel'
- Nieuwe afleveringen 'Medisch Centrum West' in november op SBS6
- Duivelse dilemma's, drankmisbruik en diplomatie in tweede seizoen 'BuZa'
- Rembrandt, Hazes én de echte Cohen en Halsema samen in historische comedy 'Welkom in Amsterdam'
- Meedogenloze klopjacht en duivels dilemma in nieuw seizoen 'Het Gouden Uur'











