35 jaar 'Nederland Zingt': EO organiseert jubileumdag vol samenzang

vrijdag 6 juni 2025
Foto: © EO 2025

Op zaterdag 22 november viert de EO het 35-jarig jubileum van 'Nederland Zingt' met duizenden bezoekers in de Midden Nederland Hallen in Barneveld: 'De Nederland Zingt Jubileum Dag'. Het wordt een dag van samen zingen en geloven, zoals het publiek van 'Nederland Zingt' al jaren gewend is.

Tickets zijn voor 'Vrienden van Nederland Zingt' nu beschikbaar via www.nederlandzingt.nl/jubileum en vanaf donderdag 12 juni voor iedereen.


Wat velen al een tijd misten, komt dit najaar eenmalig terug: een feestelijke zangdag vol geloof, hoop en liefde. Eindredacteur Albert-Jan Schol: 'We horen het steeds terug van onze bezoekers en kijkers: komt er weer een 'Nederland Zingt Dag'? Bij ons groeide het verlangen ook. Daarom hebben we gezocht naar een manier om dat bijzondere gevoel van samen zingen opnieuw tot leven te brengen. Met 'De Nederland Zingt Jubileum Dag' komt het verlangen van onze kijkers geheel tot zijn recht: een grootse muzikale beleving, live met duizenden anderen. Het samen zingen brengt ons dichter bij elkaar en bij God.'

Hoogtepunt jubileumjaar
'De Nederland Zingt Jubileum Dag' vormt het hoogtepunt van het jubileumjaar. Met plaats voor 3.500 bezoekers, een centrale locatie in het hart van het land en een rijk programma vol geliefde liederen belooft het een onvergetelijke dag te worden. De presentatie is in handen van vertrouwde gezichten van 'Nederland Zingt': Mirjam Bouwman en Henk van Steeg. De spreker van de dag is Jurjen ten Brinke. Het thema en de artiesten worden binnenkort bekendgemaakt.

Jurjen ten Brinke: 'Juist in deze tijd merken we hoe krachtig het is om samen te zingen. Het verbindt, het bemoedigt en het richt onze blik omhoog. Deze dag is een feest van geloof, en misschien wel precies wat we nu nodig hebben.'

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo BNNVARA logo

Heb je drugs nodig om extatische seks te hebben? Davo (22), Anthony (33) en Erik (61) verkennen en verleggen hun grenzen in de wereld van chemseks, (groeps)seks onder invloed van drugs. Het is een fenomeen dat steeds vaker voorkomt bij queer mannen. Gaat het om grenzeloos genot en seksuele vrijheid, of om innerlijke leegte en de angst voor echte intimiteit in een tijd van individualisme en toenemende eenzaamheid? En is er na explosieve seks onder invloed nog een weg terug?

'NPO Doc: F*ck drugs', om 21.20 uur bij BNNVARA op NPO 3.

Dossiers