Ticketverkoop van de 21ste Nederland Zingt Dag van start

woensdag 15 april 2026

Op zaterdag 3 oktober organiseert de EO de 21ste editie van de Nederland Zingt Dag in de Midden Nederland Hallen in Barneveld. Ruim 3.500 bezoekers kunnen samen zingen, ontmoeten en God aanbidden.

Dit jaar staat de dag in het teken van het thema: ‘Loof de Heer, alle gij volken’. Een boodschap waarmee we samen, over alle grenzen heen, God de eer geven. De presentatie is in handen van het vertrouwde gezicht van Nederland Zingt: Mirjam Bouwman. De spreker van de dag is Jurjen ten Brinke.


EO-directeur Arjan Lock kijkt uit naar de dag: 'We zijn blij dat we dit evenement weer kunnen organiseren. Het is waardevol elkaar weer te ontmoeten, God te eren en samen te zingen over Gods liefde voor iedereen.'

De komende tijd maakt Nederland Zingt via Facebook, Instagram en de website nieuws rondom de dag bekend, bijvoorbeeld wie de artiesten zijn. Tickets en informatie: nederlandzingtdag.nl.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo NPO 2 logo

Wanneer Bert Brunninkhuis in 2009 langs een geitenboerderij fietst, raakt hij besmet met Q-koorts. Hij wordt doodziek en moet zijn leven opnieuw opbouwen. Bert vindt dat de overheid te laat ingreep en dat hij niet op tijd gewaarschuwd is voor de gevaren van Q-koorts, terwijl de risico's volgens hem al bekend waren bij de overheid. Samen met bijna driehonderd anderen spant hij een rechtszaak aan tegen de staat.

'Goliath', om 20.30 uur bij HUMAN op NPO 2.

Dossiers