Bekijk de eerste beelden van 'Proppers op Mallorca'

zondag 8 september 2024

Vanaf vrijdag 13 september is de nieuwe reality serie 'Proppers op Mallorca' wekelijks te streamen bij Videoland. In deze reality serie krijgen we het échte (werk)leven van een groep Nederlandse jongeren, bestaande uit proppers, barpersoneel en ticketsellers, te zien in één van de drukste clubs van Mallorca.

Videoland volgt de crew tijdens hun leven onder de Spaanse zomerzon, waarbij de combinatie tussen keihard werken en heel veel plezier hebben een uitdaging zal zijn. Ze wonen, werken en feesten samen en één ding is zeker: deze zomer wordt heter dan heet. Kunnen ze de druk aan? Of gaat de druk en de hitte hen te veel worden?



 

DOSSIER: Najaar 2024: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Tussen Kunst en Kitsch' (AVROTROS)

In Singer Laren een zilveren tabaksdoos die in Middelburg gemaakt blijkt, en dat is uitzonderlijk. Het meesterteken duidt op een bekende en hooggewaardeerde maker. Fred Katz taxeert in het Cobra Museum een bijzondere nautische chronometer. In het Jopie Huisman Museum komt een groot portret van een vissersmeisje uit een erfenis voorbij. De huidige eigenaar wil 'm eigenlijk via Marktplaats verkopen, maar wil toch eerst meer weten over de achtergrond en waarde van het werk. En verder ook prachtig en rijk gedecoreerd Chinees porselein uit de Yongzheng-periode dat in 1990 tijdens een hardloopsessie op een rommelmarkt op de kop werd getikt.

'Tussen Kunst en Kitsch', om 21.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

Dossiers