EO organiseert unieke ondernemersdag ZAKENDOEN

maandag 26 januari 2026

De EO organiseert dinsdag 27 januari de eerste editie van ZAKENDOEN: een landelijke dag voor ondernemers, bestuurders en leidinggevenden die Jezus willen volgen.

In de Basiliek in Veenendaal delen verschillende ondernemers en leiders uit binnen- en buitenland hun persoonlijke verhalen over geloof, leiderschap en ondernemen.


Chuck Bentley, CEO van Crown Financial Ministries, spreekt over het toepassen van Bijbelse principes in financiën en ondernemerschap wereldwijd. Christian Bremicker, CEO van het Duitse familiebedrijf ABUS Group, laat zien hoe christelijke waarden al generaties lang richting geven aan zijn manier van leidinggeven. Ook Bart Kuijpers, medeoprichter van Coolblue en oprichter van Royalis Investments, deelt zijn ervaringen met het bouwen aan betekenisvolle bedrijven die verder kijken dan winst alleen.

De dag wordt gepresenteerd door EO-presentator Jurjen ten Brinke en Nelinda Troost, voorganger van Mozaiek0318, die samen de gesprekken leiden en ruimte geven aan ontmoeting en verdieping.

Zie, Ik doe iets nieuws
Het thema van ZAKENDOEN is ontleend aan Jesaja 43:19: ‘Zie, Ik doe iets nieuws.’ EO-relatiemanager Debora Kerssies: 'De dag staat in het teken van wat God aan het doen is in een wereld die snel verandert. Met ZAKENDOEN willen we ondernemers en bestuurders samenbrengen en inspireren. We trekken hierin bewust één keer per jaar gezamenlijk op, met veel verschillende partnerorganisaties, omdat we geloven dat verbinding en eenheid krachtig zijn en ruimte maken voor geloof, hoop en liefde in het dagelijks werk.'

Samen georganiseerd
ZAKENDOEN wordt georganiseerd door de EO, samen met CBMC, GIDSnetwerk, Royalis Investments, Mozaiek en Royal Mission. De brede samenwerking benadrukt het gezamenlijke verlangen om ondernemers te verbinden en samen op te trekken rond geloof, hoop en liefde in ondernemerschap.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Kees spreekt vijf Nederlandse mannen die allemaal slachtoffer zijn van één en dezelfde Tinder Swindler. Het spoor naar deze oplichtster in de liefde leidt naar Athene. Na een pittige confrontatie besluit zij Kees een interview te geven.

'Kees van der Spek Ontmaskert', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers