Hila Noorzai presenteert talkshow op NPO 1: 'Vier Avonden op Rij'

donderdag 22 mei 2025
Foto: AVROTROS - © Joy Hansson

Van maandag 2 tot en met donderdag 5 juni presenteert Hila Noorzai een vierdaagse talkshow om 19.00 uur op NPO 1. Wat kijkers kunnen verwachten van 'Vier avonden op rij?' Een mix van journalistieke actualiteit, maatschappelijke urgentie en persoonlijke verhalen. Elke avond schuiven uiteenlopende gasten aan, van opiniemakers tot artiesten én is er samen met Gerard Ekdom aandacht voor de muzikale zomer die voor de deur staat.

'Met Vier avonden op rij' presenteert Noorzai, bekend van onder meer EenVandaag, voor het eerst een dagelijkse talkshow. De titel is een knipoog naar het format: vier live-uitzendingen achter elkaar. Maar het staat ook symbool voor Hila’s persoonlijke missie: vier avonden lang ruimte maken voor verdieping, verrassende invalshoeken en gesprekken die blijven hangen.

Hila Noorzai: “Ik kijk er enorm naar uit om een week lang het nieuws te duiden én onderwerpen aan te snijden die mij aan het hart gaan. Het is een geweldige kans om met de ervaring die ik al heb, mezelf verder te ontwikkelen als presentator en journalist.”
⁠Vier avonden op rij, van maandag 2 tot en met donderdag 5 juni om 19.00 uur bij AVROTROS op NPO 1


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Doorblader onze nieuwsberichten en kom alle nieuwtjes uit televisieland te weten!

Dossiers