Nieuwe dagelijkse gameshow 'Prijzenjacht' dit najaar op SBS6

zondag 31 augustus 2025
Foto: SBS6 - © Talpa Network 2025

Wat kost een keukenmachine vandaag de dag? Een opblaasbare hottub? Of een cruise door het Caribisch gebied? In elke aflevering van 'Prijzenjacht' strijden twee duo's – bijgestaan door hun eigen luidruchtige publieksvakken – tegen elkaar in een reeks verrassende spellen.

Samen proberen ze maar één ding te achterhalen: wat is de juiste prijs? Hoe scherper je inschatting, hoe groter je kans op de winst. 'Prijzenjacht' is geen gewone quiz, maar een energieke strijd tussen twee teams en hun fanatieke achterban. De presentatie is in handen van Rob Janssen. Fanatieke kandidaten kunnen zich aanmelden voor deelname.


Van snelle biedrondes tot creatieve prijsduels: elk spel in 'Prijzenjacht' vraagt om lef en tactiek. Het publiek jaagt fanatiek mee, want winnen betekent prijzen scoren – niet alleen voor de kandidaten, maar ook voor de mensen op de tribune. Elke aflevering eindigt met een spannende finale waarin het best presterende duo alles op alles zet om met de volle buit naar huis te gaan.

Duo’s die zichzelf zien als ultieme prijsjagers – of het nu gaat om partners, familieleden, collega’s, buren of goede vrienden – kunnen zich aanmelden via sbs6.nl/prijzenjacht.

'Prijzenjacht' is ontwikkeld en wordt geproduceerd door Talpa Studios.

'Prijzenjacht' is vanaf maandag 1 september elke werkdag om 19.00 uur te zien op SBS6.

DOSSIER: Najaar 2025: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Net5 logo

Nina en Susanna zijn in Italië voor een meerdaagse bruiloft. Helaas wordt Susanna ziek, terwijl Nina worstelt met het combineren van haar werk en het moederschap. Vivian heeft vandaag de bruiloft van een Amerikaans stel in Amsterdam. De locatie werkt niet helemaal mee, waardoor ze alles op alles moet zetten om de dag in goede banen te leiden. Hella is druk bezig met het inrichten van de glazen tenten. Duizenden bloemen worden verwerkt in imposante bloemstukken en zes enorme kroonluchters worden uiterst nauwkeurig aan het plafond gehesen.

'De weddingplanners: van chaos naar champagne', om 21.30 uur op NET5.

Dossiers