Omroep MAX maakt 'Eerbetoon Ron Brandsteder': 'Trots dat we hem dat kunnen geven'

donderdag 13 februari 2025

'Het Eerbetoon voor Ron Brandsteder' wordt zondag 16 februari a.s. om 21.30 uur uitgezonden bij MAX op NPO 1. In het programma passeren alle hoogtepunten uit het zeer omvangrijke oeuvre van Ron Brandsteder de revue. Diverse collega's met wie Ron nauw heeft samengewerkt halen herinneringen op zoals Ivo Niehe, André van Duin, Joop van den Ende en Caroline Tensen.

Jan Slagter: “Ron Brandsteder verdient een mooi eerbetoon en ik ben er trots op dat we hem dat kunnen geven. Zijn omroepcarrière beslaat vijftig jaar, dat kun je bijna niet vangen in een programma van 45 minuten, maar we hopen dat we de kijker hier veel plezier mee doen. En ik vind het belangrijk dat ook de jongere generatie weet dat een icoon ons helaas is ontvallen.”

'Eerbetoon Ron Brandsteder', zondag 16 februari om 21.30 uur bij MAX op NPO 1



Persbericht Omroep MAX
Meer artikels over Omroep MAX

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo NPO 3 logo

In een poging de do’s and don’ts van het flirten te hervinden en de mannelijke perceptie te onderzoeken, bevraagt regisseur Gwyneth Sleutel vijf uitgesproken mannen van verschillende leeftijden en achtergronden over flirten anno nu. In persoonlijke gesprekken vertellen de mannen over hun flirtavonturen, het plezier van flirten en de invloed van veranderende tijden. Ervaren zij dat flirten iets verdachts is geworden? Hoe verkennen ze hun grenzen? En hoe denken zij dat we als samenleving het flirten kunnen behouden als iets leuks dat onmisbaar is in het moderne leven?

'3Lab: Het nieuwe flirten', om 23.35 uur bij BNNVARA op NPO 3.

Dossiers