Populaire dramareeks 'Oogappels' stopt!

maandag 11 november 2024
Foto: BNNVARA - © Mark de Blok 2023

Het is over en uit voor de druk bekeken BNNVARA-reeks 'Oogappels'. In 2025 valt het doek. Dat bevestigt regisseur Will Koopman, aldus BNNVARA.

Op dit moment loopt het zesde seizoen van 'Oogappels' bij NPO1. In 2025 volgt dan het allerlaatste seizoen.

In 'Oogappels' worden vier gezinnen gevolgd. De ouders hebben allen hun eigen, en vooral compleet verschillende manier van opvoeden, maar voor hen geldt allemaal maar één ding: de lat voor zichzelf én hun oogappels torenhoog leggen om zo het perfecte leventje te kunnen leiden. Sociale media, prestatiedruk, drugs, merkkleding en seks: de maatschappelijke druk op ouders om de opvoeding van hun pubers méér dan goed te doen, is voor heel veel mensen herkenbaar.

De hitserie viel al verschillende keren in de prijzen en won in 2023 zelfs de Gouden Televizier-Ring. Onder andere Bracha van Doesburgh, Malou Gorter, Eva Van der Gucht, Ramsey Nasr, Nadia Amin, Jeroen Spitzenberger en Mike Libanon maken deel uit van de cast.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Kopen Zonder Kijken' (RTL 4)

Na het onverwachte verlies van haar man moet Jolien haar grote huis verkopen. Samen met haar zoon Tijn zoekt ze met spoed een nieuwe woning. Haar belangrijkste wens: genoeg ruimte voor haar grote en hechte gezin. Bob en Alex nemen de zoektocht over en Leonie ter Braak verrast haar.

'Kopen Zonder Kijken', om 22.25 uur bij RTL 4.

Dossiers