'RTL Boulevard' hervat de uitzendingen

maandag 12 juli 2021

Vanaf vanavond 12 juli worden de uitzendingen van 'RTL Boulevard' hervat. De eerstkomende afleveringen zullen vanaf het Mediapark in Hilversum worden gemaakt. Producent Fremantle en RTL komen met een korte verklaring.

'Veiligheid voor de medewerkers is vanzelfsprekend topprioriteit. Wij hebben vertrouwen in het advies van de veiligheidsautoriteiten dat we de uitzendingen op een nieuwe locatie op het Mediapark in Hilversum kunnen hervatten. We zijn, naast de steun van de autoriteiten, dankbaar voor de support van onze kijkers, zakelijke partners en de media. Vanuit veiligheidsoverwegingen zullen wij geen verdere uitspraken doen over locaties of maatregelen.'



Lees ook:
'RTL Boulevard' lokt veel kijkers met eerbetoon aan Peter R. de Vries
RTL 4 schrapt 'RTL Boulevard' wegens ernstige dreiging. Studio in Amsterdam ontruimd!
''RTL Boulevard' voorlopig niet meer vanaf Leidseplein' - UPDATE!

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Over de A4' (RTL 5)

Verkeersagenten Samantha en Wesley rukken uit voor een ernstig incident, terwijl John en Pieter opnieuw afrekenen met hardrijders. De wegenwacht en bergers zetten alles op alles om gestrande weggebruikers veilig te helpen, maar niet iedereen houdt zich aan de rode kruizen. Daarnaast staan de weginspecteurs weer klaar om de A4 veilig én in beweging te houden.

'Over de A4', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers