Tributeband Queen Must Go On headliner in Ziggo Dome

zondag 20 februari 2022
Foto: SBS6 - © Talpa Network 2021

Een uur lang optreden voor een uitzinnig publiek in een bomvolle Ziggo Dome: die droom komt uit voor de tributeband Queen Must Go On. De band won vanavond de gloednieuwe SBS6-muziekcompetitie 'The Tribute - Battle of the Bands' en is daarmee headliner van een groot tributeconcert in de Amsterdamse concertzaal.

De band is niet de enige die een wens in vervulling ziet gaan. Ook de nummer twee van de competitie, The Billy Joel Experience, maakt zijn opwachting en treedt op als co-headliner. Tributeband Brucified, de tribute voor Bruce Springsteen, werd derde en is de support act. De Bob Marley tributeband de Rootsriders verzorgt de openingsact: zij eindigden als vierde. 'The Tribute – Live in Concert' vindt plaats op zaterdag 7 mei 2022 in de Ziggo Dome. Inmiddels is het concert volledig uitverkocht.


In de eerste vijf afleveringen slonk het aantal tributebands van elf naar zes. De optredens werden beoordeeld door een vakjury - Cesar Zuiderwijk, drummer van de Golden Earring, Angela Groothuizen en Spike, gitarist en zanger van DI-RECT - en het aanwezige studiopubliek. Zij bepaalden welke bands het meest in de buurt kwamen van het origineel.

De finale van 'The Tribute - Battle of the Bands' startte dus met zes finalisten. Halverwege waren er nog vier finalisten over, die allemaal gegarandeerd een prijs wonnen die niet in geld is uit te drukken: optreden in de Ziggo Dome. De enige vraag was nog: wie mag als winnaar van de competitie het langst op het podium staan en de meeste nummers ten gehore brengen?

'The Tribute - Battle of the Bands' is het ultieme eerbetoon aan de grootste artiesten aller tijden en een feestje voor de fans!

'The Tribute - Battle of the Bands' wordt geproduceerd door Talpa Entertainment Productions.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Net5 logo

Nina en Susanna zijn in Italië voor een meerdaagse bruiloft. Helaas wordt Susanna ziek, terwijl Nina worstelt met het combineren van haar werk en het moederschap. Vivian heeft vandaag de bruiloft van een Amerikaans stel in Amsterdam. De locatie werkt niet helemaal mee, waardoor ze alles op alles moet zetten om de dag in goede banen te leiden. Hella is druk bezig met het inrichten van de glazen tenten. Duizenden bloemen worden verwerkt in imposante bloemstukken en zes enorme kroonluchters worden uiterst nauwkeurig aan het plafond gehesen.

'De weddingplanners: van chaos naar champagne', om 21.30 uur op NET5.

Dossiers