'Wie van de 3?' met nieuwe panelleden Gert Verhulst en James Cooke op SBS6

vrijdag 17 januari 2025
Foto: SBS6/Talpa Network - © William Rutten 2025

De populaire familiequiz 'Wie van de 3?' is terug met een nieuw seizoen. Onder leiding van presentatrice Wendy van Dijk proberen panelleden Britt Dekker, Martien Meiland en nieuwkomers Gert Verhulst en James Cooke te raden wie de echte weddingplanner, rioolreiniger en fierljepper is van de drie personen die aan hen worden voorgesteld.

Wie is scherp, stelt de juiste vragen en weet vervolgens de echte kandidaat te herkennen tussen de bluffende ‘collega’s’?


In 'Wie van de 3?' proberen twee van de drie kandidaten de panelleden flink te misleiden met verzonnen verhalen. Maar wie ziet door de slimme leugens heen en onthult de echte skileraar, ballonvaarder of opruimcoach? Lukt het Britt, Martien of de gretige nieuwe panelleden Gert of James het vaakst de échte kandidaat te ontmaskeren? Eén ding is zeker: het belooft weer een strijd vol verrassingen en humor!

'Wie van de 3?' is – met tussenpozen – al sinds 1963 op de Nederlandse televisie te zien. Dit seizoen nemen twee bekende Vlamingen plaats in het panel. Gert is in Nederland wereldberoemd als het voormalige baasje van Samson, medeoprichter van Studio 100 en samen met zijn gezin te zien in zijn eigen realityserie. Zijn beste vriend James is een van de bekendste gezichten in Vlaanderen. Zo is hij televisiepresentator van succesvolle programma’s als 'James de Musical', speelde hij als acteur in meerdere tv-series, films en musicals en schuift hij regelmatig aan als jurylid in 'De Slimste Mens ter Wereld'. Zijn doorbraak bij het grote publiek was als sidekick van Gert in de talkshow 'Gert Late Night'.

'Wie van de 3?' wordt geproduceerd door Blue Circle, a Fremantle Company.

'Wie van de Drie?', vanaf zaterdag 18 januari wekelijks om 21.30 uur te zien op SBS6.

 

DOSSIER: Voorjaar 2025: alle plannen, alle zenders (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Viaplay TV logo

Staf en Mathias vieren het vroegste kerstfeest van het jaar. Ze stoppen Tanja Jess en Charlie Luske én Sandra Schuurhof en Evelien de Bruijn in geschenkverpakking en sturen hen op naar Santa Kees, de broer van de Kerstman.

'Code van Coppens: de wraak van de Belgen', om 21.25 uur op Viaplay TV.

Dossiers