Ex-Miss België Emilie Vansteenkiste wordt Spice Girl voor de '90's TOP 1000' van Play Nostalgie

vrijdag 31 mei 2024
Foto: Play Nostalgie - © Play Media 2024

Play Nostalgie schiet de '90's TOP 1000' op gang, met een remake van Wannabe van Spice Girls. Het programma 'Team Ochtend' is al twee weken stemmen aan het ronselen om Wannabe op 1 te krijgen.

Ochtendvriend en ex-Miss België Emilie Vansteenkiste trok haar dansschoenen aan en haalde er andere Play Nostalgie-dj’s bij om de videoclip van de 90’s-hit na te maken.


Wie de 90’s meegemaakt heeft, weet dat die jaren een clash van stijlen opgeleverd hebben. Van Oasis en Nirvana over 2 Fabiola en Gorki tot Robbie Williams en Spice Girls. Over al die stijlen heen stemden de luisteraars van Play Nostalgie de afgelopen dagen hun favorieten in de '90’s TOP 1000'. Ochtend-dj Bart De Raes deed er alles aan om zijn nummer 1 te promoten: Wannabe van Spice Girls. Na zijn oproep ging Emilie Vansteenkiste samen met dj’s Felice, Marcia, Astrid en Michaël all the way 90’s om mee stemmen te ronselen.


De '90’s TOP 1000' hoor je vanaf 16.00 uur vanmiddag, elke dag tussen 9.00 en 21.00 uur. De top-10 ligt nog niet vast, de luisteraars kunnen daarop tot de laatste dag stemmen in de app en op playnostalgie.be. Of Spice Girls met Wannabe uiteindelijk op 1 terechtkomen, hoor je op 7 juni bij Leen & Michaël.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL logo

Wanneer de NASA ontdekt dat een gigantische asteroïde binnen de achttien dagen op de aarde zal neerstorten, wil ze het gevaarte in de ruimte met een kernlading opblazen. Om de springstof aan te brengen moet een gat in de meteoriet worden geboord. Dat is een kolfje naar de hand van olieboorder Harry Stamper. Hij en zijn ploeg krijgen meteen een spoedopleiding tot astronaut.

'Armageddon', film uit 1998 met oa. Bruce Willis, om 20.30 uur op RTL 7.

Dossiers