Leen Demaré maakt overstap van Play Nostalgie naar Nostalgie Plus

donderdag 3 april 2025
Foto: Play Nostalgie - © Play Media 2025

Een grote transfer binnen Mediahuis Radio: Leen Demaré verhuist na de zomer van Play Nostalgie naar Nostalgie Plus. De komende maanden blijft ze nog samen met Michaël Joossens de avondspits presenteren op Play Nostalgie.

Leen is sinds 2020 aan de slag bij Play Nostalgie, nu maakt ze dus de overstap naar de zusterzender Nostalgie Plus. Eerder was ze ook al bij Radio 1, Donna, 4fm en Joe te horen.


Welk programma Leen op Nostalgie Plus voor haar rekening zal nemen, maakt de zender later bekend.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Veronica logo

Vier jaar na het fiasco met zijn dinopark op Isla Nublar onthult miljardair John Hammond aan dr. Ian Malcolm dat er nog een tweede eiland bestaat, Site B genaamd, waar destijds dinosaurussen werden gekweekt. John is benieuwd om te zien hoe de dino's zich inmiddels in een natuurlijke omgeving hebben ontwikkeld en hij doet een beroep op Malcolm om een wetenschappelijke expeditie op poten te zetten. Hammonds neef Peter Ludlow heeft echter heel andere plannen met de beesten. Hij wil hen gevangennemen en zelf een nieuw attractiepark opstarten.

'The Lost World: Jurassic Park', film uit 1997 met oa. Jeff Goldblum, om 20.25 uur op Veronica.

Dossiers