D-day in Kessel en Wielsbeke: wie valt af in 'Huis Gemaakt'?

maandag 6 april 2026
Foto: VTM - © DPG Media 2026

Na Langdorp en Aalst is het vandaag ook D-day voor de 'Huis Gemaakt'-koppels in Kessel en Wielsbeke. Juryleden Bart, Béa en Cerina gaan langs in alle slaapkamers om te bepalen welke koppels verder mogen verbouwen en voor wie de droom uit elkaar spat.

In Wielsbeke botst de jury op een onaangename verrassing in de kamer van Elie & Thaylin. Naast een raam dat niet opengaat valt hun oog ook op oneffenheden in de muur. “Dit vind ik nu wel een drama”, zegt Béa streng. “Tof qua design, maar als je inzoomt is het even erg als hiernaast”, aldus Bart. Elie & Thaylin of Ash & Lemmy: wie krijgt het vertrouwen van de jury? 
 
Bekijk de preview hier:



'Huis Gemaakt', maandag 6 april om 20.35 uur op VTM of nu al bij VTM GO+

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo NPO 2 logo

De aftrap van het schooljaar gaat gepaard met de nodige spanning; dit jaar moet het gaan gebeuren en niet iedereen lijkt er klaar voor. Zo is het maar de vraag of Rick op tijd terug is van een dj-klus in het buitenland. En Django, havo 5-leerling van Roy, lijkt zijn traditie van te laat komen nog niet te hebben opgegeven.

'De Klas van '26', om 20.25 uur bij de EO op NPO 2.

Dossiers