'Dagelijkse Kost' gaat aan de slag met jouw 'Lievelingskost'

zondag 11 januari 2026
Foto: VRT 1 - © VRT 2023

Jeroen Meus maakt de tien genomineerde 'Lievelingskost'-gerechten klaar in de volgorde waarop jij gestemd hebt. Jeroen begint dus bij het gerecht op plaats tien.

Elk gerecht wordt afgekruid met smaakvolle historische weetjes. De tien genomineerde gerechten zijn: balletjes in tomatensaus met puree, garnaalkroketten, hutsepot, kip met appelmoes, koninginnenhapje, mosselen met friet, stoofvlees, spaghetti 'Belgische bolognaise', witloof met kaas en hesp in de oven, en het zondagse ontbijt.


En er is deze week in 'Dagelijkse Kost' nog meer reden tot feest. Want op dinsdag 13 januari wordt de maar liefst 4000ste aflevering van het populaire kookprogramma uitgezonden. Smakelijk!

'Dagelijkse Kost', van maandag tot vrijdag om 18.10 uur op VRT 1.

Download nu de GRATIS TVvisie app voor Android of iOS!

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo NPO 3 logo

Heb je drugs nodig om extatische seks te hebben? Davo (22), Anthony (33) en Erik (61) verkennen en verleggen hun grenzen in de wereld van chemseks, (groeps)seks onder invloed van drugs. Het is een fenomeen dat steeds vaker voorkomt bij queer mannen. Gaat het om grenzeloos genot en seksuele vrijheid, of om innerlijke leegte en de angst voor echte intimiteit in een tijd van individualisme en toenemende eenzaamheid? En is er na explosieve seks onder invloed nog een weg terug?

'NPO Doc: F*ck drugs', om 22.50 uur bij BNNVARA op NPO 3.

Dossiers