Welke 'Dagelijkse Kost' eten we deze week?

zondag 25 mei 2025
Foto: VRT 1 - © VRT 2023

Jeroen Meus zet in 'Dagelijkse Kost' elke dag van de week een smakelijk gerecht op tafel. Hij bewijst dat koken een plezier is voor iedereen, voor elk moment of evenement en naar ieders smaak. We kijken al even vooruit naar het menu van deze week.

Maandag: Gevulde tomaten met tonijnsla
Tomaten gevuld met een Mexicaans getinte tonijnsla.


Dinsdag: Konijn met sherry, dragon en pommes pailles
Een stoofpot met konijnenbouten, sherry en dragon, geserveerd met stroaardappelen en sla.

Woensdag: Citroenmerveilleux met aardbeien en kokos
Een gebakje met twee schijven citroenmeringue, cake met limoncello en aardbeiencompote, slagroom met citroen, kokospoeder en verse aardbeien.

Donderdag: Asperges op Vlaamse wijze
Asperges met botersaus, warm geprakte eieren, peterselie en nootmuskaat.

Vrijdag: Mexicaanse kippenbrochette met rijstsalade
Gegrilde kippenbrochetten van gemarineerd kippendijenvlees en salade met wilde rijst, boontjes en avocado met een kruidige dressing van peterselie, jalapeño en koriander.

'Dagelijkse Kost', van maandag tot vrijdag om 18.10 uur op VRT 1.

Download nu de GRATIS TVvisie app voor Android of iOS!

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo KRO-NCRV logo

Verborgen op een industrieterrein in IJmuiden, toont chef Kuniyoshi Ohtawara Tobias en Stijn wat échte sushi onderscheidt van de rest. Om indruk te maken op de Japanse meester zoeken ze op zee naar superverse vis, en ontdekken ze een verborgen kwekerij waar de enige echte wasabi van Nederland groeit.

'FOMO Chefs', om 21.55 uur bij KRO-NCRV op NPO 3.

Dossiers