'Zembla' donderdag over online medicijnen bestellen

woensdag 13 mei 2026
Foto: © BNNVARA 2024

Het is hartstikke illegaal maar tegelijk supersimpel: via Telegram of WhatsApp zonder recept zware pijnstillers als oxycodon of fentanyl bestellen.

Het gebeurt volop en toch heeft niemand echt zicht op deze handel in opiaten. Dat dit een groot gevaar is voor de volksgezondheid, daar zijn vrijwel alle experts het over eens. De illegale handel in zware pijnstillers wordt in beeld gebracht en er wordt onderzocht waarom patiënten hun medicijnen op de zwarte markt kopen. Ook wordt gekeken naar de risico’s voor gebruikers en waar de aangeboden ‘oxy’ vandaan komt.


'Zembla', donderdag 14 mei om 21.15 uur bij BNNVARA op NPO 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo PowNed logo

Alice duikt in de wereld van verschillende soorten vetfetisjisme, zoals 'feedisme' en 'gaining'. Ze spreekt mensen uit deze wereld en praat met twee Britse vrouwen die seks, eten en hun vollere lichamen combineren voor verschillende soorten erotiek.

'Sex Actually with Alice Levine', om 23.00 uur op NPO 3.

Dossiers