'Je Zal Het Maar Hebben' dinsdag met Otte en Noah

maandag 14 april 2025

Emma ontmoet Noah (18), die zichzelf heeft leren praten zonder stembanden. Bij haar geboorte werd een tumor in haar nek ontdekt, en tijdens de operatie raakten haar stembanden blijvend beschadigd.

Toch zorgt Noah ervoor dat ze gehoord wordt. Otte (25) heeft de progressieve spierziekte Duchenne, waardoor zijn spieren steeds zwakker worden en zijn mobiliteit afneemt. Samen met Emma en zijn tweelingzus gaat hij op zoek naar nieuwe sneakers.


'Je Zal Het Maar Hebben', dinsdag 15 april om 21.30 uur bij BNNVARA op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Ellie Lust spreekt Lydia, die haar erfenis van 100.000 euro verloor aan cybercriminelen. Techjournalist Daniël Verlaan gaat samen met een team van ethische hackers op zoek naar wat er met Lydia’s geld is gebeurd. Daarnaast is er aandacht voor de gevaren van ransomware en voor nepberichten die worden verspreid onder de naam van Booking.com.

'Scam Alert: Trap er niet in!', om 20.00 uur op RTL 5.

Dossiers