De Bauers zijn donderdag op romantische trip naar Rome

woensdag 15 mei 2024
Foto: AVROTROS - © Ruud Baan 2024

Twintig jaar geleden volgde heel Nederland Frans Bauer, zijn Maris, hun twee jonge zoons en zijn prille carrière. Hoe gaat het er nu, 20 jaar later, aan toe? Nu de vier jongens inmiddels jong-volwassen zijn en Frans als zanger alles heeft bereikt waar hij van droomde?

Frans en Mariska dromen ervan om de Sint Pieter in het Vaticaan te bezoeken. Nu is het moment eindelijk daar en gaan ze samen voor een romantisch tripje naar Rome. Frans heeft een golfkarretje geregeld om in sneltreinvaart langs alle highlights van de stad te kunnen gaan. Maar regen, het vervoermiddel en de drukte in de stad zorgen ervoor dat het voor Mariska allesbehalve een ontspannen tripje wordt. Ondertussen kijken de jongens ernaar uit om een paar dagen het rijk voor zich alleen te hebben, maar de realiteit is dat ze de zorg van Mariska toch wel missen.


'De Bauers - 20 jaar later', donderdag 16 mei om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Thijs maakt zich hard voor twee schrijnende gevallen. De blinde Sibel viel door broddelwerk van een glasvezelkabellegger in een meters diep gat en brak daarbij haar knie. Bijna een jaar later wordt ze nog steeds van het kastje naar de muur gestuurd. In Heerlen wordt Burney tot wanhoop gedreven, omdat hij al vijf jaar met de gemeente in de clinch ligt over het de ombouw van zijn winkelpand naar een woning.

'Recht Door Zeeman', om 20.30 uur bij RTL 5.

Dossiers