'Ik Vertrek' met Jean Paul en Rosalie naar Italië

donderdag 3 december 2020

Jean Paul (51) en Rosalie (33) Mensing zijn gek op Italië. Ze eten het liefst elke dag pizza of pasta, elk jaar is het land hun vaste vakantiebestemming; ze zijn dol op de Italiaanse atmosfeer en mentaliteit.

De blijdschap is dan ook groot als ze samen met hun kinderen Aras (8) en Isabella (2) naar Umbrië vertrekken. Hier hebben ze een vervallen pand met een flink stuk grond gekocht. In drie maanden willen ze vier appartementen opknappen en een glamping bouwen.


Nog geen half uur na de sleuteloverdracht lopen ze al tegen de nodige gebreken aan: de gas- en elektriciteitsinstallaties zijn niet goed, het dak lekt en de pomp van het zwembad is kapot.

Het kost tienduizenden euro’s om dit te repareren en dat geld hebben ze niet. Gelukkig zijn ze reuze flexibel, voor geen gat te vangen en optimistisch!

'Ik Vetrek', vrijdag 4 december om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bed & Breakfast' (foto: © Omroep MAX 2020)

Monique en Fridjoff runnen naast hun restaurant ook een B&B met iconische foto's van Brigit Bardot. Daarna reizen we door naar Vincent en Tassiana, die een bed and breakfast runnen in een dijkwoning. We sluiten af bij Peter en Gretha in de Biesbosch. Zij hebben een jacht als B&B, waar ze tijdens het uitje natuurlijk mee gaan varen.

'Bed & Breakfast', om 20.35 uur bij MAX op NPO 1.

Dossiers