'In Real Life': Selim neemt Eva mee voor bezoek aan zijn moeder

zondag 22 november 2020

Twintigers van nu lijken volledig op te gaan in hun online identiteit en social media. De mooiste foto's en filmpjes komen voorbij op Instagram, Snapchat en Tiktok.

Maar dat is voor een deel slechts schijn. Wat gaat er werkelijk om in de hoofden en harten van millennials? Wat houdt ze écht bezig?


In de zesde aflevering is te zien hoe Selim huisgenoot Eva meeneemt voor een bezoekje aan zijn moeder, die geen Nederlands spreekt waardoor Selim haar vaak bij moet staan. Ook wordt er op echt Brabantse wijze een knalfeest georganiseerd, compleet met verkleedpartij en een klein drankje.

'In Real Life', maandag 23 novembe om 19.25 ur bij KRO-NCRV op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ik Vertrek' (AVROTROS)

Patrick (45), voormalig eigenaar van een kaasspeciaalzaak, en Bianca (38), intern begeleider op een basisschool, verruilen samen met hun drie dochters Brabant voor Arcos de Valdevez in Portugal. Daar willen ze een B&B opzetten met appartementen, safaritenten en camperplekken, helemaal gericht op gasten met een glutenintolerantie.

'Ik Vertrek', om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

Dossiers