Nieuw seizoen 'Alaska: The Last Frontier' op Dplay

dinsdag 17 november 2020

De winters zijn altijd een zware periode voor de Kilcher-familie die al generaties lang in de wildernis van Alaska leeft. Maar de opwarming van de aarde door de klimaatverandering maakt het er niet per se beter op.

Het vroege voorjaar zorgt er namelijk voor dat de sneeuw eerder wegsmelt op het weiland voor het vee, waardoor het verandert in een modderige bende. Otto Kilcher komt met een ingenieus plan om met zijn bulldozer het land toch te redden. Ondertussen zijn ze ook bezig met het uitbreiden van hun territorium naar Perl Island waar geen roofdieren zijn voor hun vee. Maar het onvoorspelbare weer maakt het moeilijk voor de Kilchers om er te komen.


In het nieuwe seizoen van 'Alaska: The Last Frontier' zien we hoe ze met al deze omstandigheden en tegenslag omgaan, iets wat ze al meer dan 80 jaar moeten doen. Ook zien we hoe Jane en Eve erop uit trekken voor de eerste jacht van het nieuwe seizoen.

'Alaska: The Last Frontier', vanaf woensdag 18 november op Dplay.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bed & Breakfast' (foto: © Omroep MAX 2020)

Monique en Fridjoff runnen naast hun restaurant ook een B&B met iconische foto's van Brigit Bardot. Daarna reizen we door naar Vincent en Tassiana, die een bed and breakfast runnen in een dijkwoning. We sluiten af bij Peter en Gretha in de Biesbosch. Zij hebben een jacht als B&B, waar ze tijdens het uitje natuurlijk mee gaan varen.

'Bed & Breakfast', om 20.35 uur bij MAX op NPO 1.

Dossiers