Scenarist weet zelf (nog) niet waar het met 'Lisa' heen gaat

dinsdag 29 juni 2021

Donderdag is op VTM de laatste aflevering te zien van het eerste 'Lisa'-seizoen. En op het einde krijgt de kijker een cliffhanger van jewelste voorgeschoteld. Dat schrijft Het Nieuwsblad.

Scenarist Hugo Van Laere is naar eigen zeggen nog niet bezig met het vervolg op 'Lisa'. Dat vertelt hij in Het Nieuwsblad. 'Er is een tweede seizoen aangekondigd, maar daar ben ik nog niet mee bezig. Ondertussen ben ik wel nieuwe - nog geheime - projecten aan het voorbereiden.'


Maar de 'Lisa'-fans zullen zeker reikhalzend kunnen uitkijken naar het vervolg van de populaire telenovelle. 'Er gaat iets gebeuren dat de kijker niet ziet aankomen en dat ongeduldig moet doen uitkijken naar het vervolg.'

De seizoensfinale van 'Lisa' is donderdag om 20.00 uur te zien bij VTM.

Bron: Het Nieuwsblad

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Zussen' (MAX)

Paulien ontmoet haar biologische moeder Ida, maar de realisatie dat Ida haar een heel leven heeft ontnomen, doet haar meer dan ze kan toegeven en leidt tot een keiharde beslissing. Ondertussen lijken Trijn en Albert elkaar opnieuw te vinden, tot Geert zijn ultieme troefkaart inzet om zijn zin te krijgen en een bom onder hun huwelijk legt.

'Zussen', om 20.35 uur bij MAX op NPO 1.

Dossiers