Zoon van Koen Wauters waagt zich aan 'Special Forces'

woensdag 30 juli 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2023

Nono Wauters, de 19-jarige zoon van Koen Wauters, wordt bijgeschreven op de deelnemerslijst van het VTM-programma 'Special Forces'. Dat meldt Het Laatste Nieuws.

Nono Wauters waagt zich aan de uitputtingsslag samen met onder meer Maksim Stojanac en Klaasje van K3.


'Iedereen wordt gelijk behandeld. Dat vind ik net zo leuk aan 'Special Forces'. Je bent niet 'de zoon van', niet 'Wauters', en ook niet 'Nono'. Je bent gewoon een nummer. Iedereen is gelijk, en je moet zelf bewijzen wie je bent. Ondanks een hardnekkige blessure heb ik daar keihard voor getraind, en ik kan alleen maar hopen dat ik er klaar voor ben', zo stelt de jonge Wauters-telg zelf in Het Laatste Nieuws.

Bron: Het Laatste Nieuws
http://www.VTM.be
Meer artikels over VTM

DOSSIER: Najaar 2025: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Beestenboel' (MAX)

In deze aflevering staat alles in het teken van de liefde. Dierenvriend Francis van Broekhuizen is van de partij. Verder: een slakkenrace en nieuwe 'Animal Crackers'.

'Beestenboel', om 20.25 uur bij MAX op NPO 1.

Dossiers