Eerste beelden uit 'K3 Originals: Het Verhaal van Karen, Kristel en Kathleen' zorgen meteen voor kippenvel

donderdag 30 oktober 2025
Foto: VTM archief - © DPG Media

Na zestien jaar schitteren Karen, Kristel en Kathleen opnieuw samen op het podium tijdens hun nu al legendarische reünietournee.

Van de iconische Oya Lélé-jurkjes en Karens rode lokken tot de eerste noten van Kuma He en de K3 Originals die boven een uitverkochte AFAS Dome zweven: de laaiend enthousiaste fans worden tijdens de 45 (!) reünieconcerten van het ene nostalgische hoogtepunt naar het andere gekatapulteerd.


De tweedelige docureeks K3 Originals, vanaf donderdag 6 november exclusief te zien met VTM GO+, biedt fans een unieke blik achter de schermen van de langverwachte reünie. Van het 'let’s do this'-moment en de stormloop bij de ticketverkoop tot het kippenvelmoment waarop de drie eindelijk weer samen op het podium staan: Karen, Kristel en Kathleen nemen de kijker mee in de intensieve voorbereidingen van hún grote feest.


'K3 Originals: Het verhaal van Karen, Kristel en Kathleen', vanaf donderdag 6 november exclusief te bekijken met VTM GO+.

DOSSIER: Najaar 2025: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo NPO 3 logo

'Comeback Kid' is de vijfde comedyvoorstelling van Soundos El Ahmadi. Ze heeft zichzelf enkele keren heruitgevonden. Soms valt ze, maar staat dan vervolgens weer zelfverzekerder op dan ervoor. Hard werken, kneiterhard werken en dan beter worden. En altijd met twee opgestoken middelvingers door het leven. Schijt hebben aan alles. Keihard, maar goudeerlijk. Dat is Soundos ten voeten uit.

'Soundos El Ahmadi: Comeback Kid', om 22.05 uur bij BNNVARA op NPO 3.

Dossiers