Claude te gast bij Eva Jinek in speciale zaterdagavondshow

vrijdag 14 maart 2025
Foto: AVROTROS - © William Rutten 2025

Eva is op 15 maart voor één keer op zaterdagavond te zien. Deze feestelijke special staat helemaal in het teken van het Eurovisie Songfestival. Te gast is Claude, die Nederland dit jaar vertegenwoordigt in Bazel.

Aan tafel bij Eva leren we Claude beter kennen. Hoe groeide hij uit tot een van de grootste nieuwe popsterren van Nederland? Wat drijft hem als artiest? En: hoe bereidt hij zich voor op het Eurovisie Songfestival?


Zijn inzending ‘C’est La Vie’ is een persoonlijk nummer en een eerbetoon aan zijn moeder. Zij vertelt over hun bijzondere relatie. Ook Suzan en Freek zijn te gast. Met hen bouwde hij de afgelopen jaren een hechte vriendschap op.  

Songfestivalkenner Carolien Borgers en liefhebber Rob Kemps bespreken wat Claude te wachten staat tijdens het grootste muziekspektakel van Europa.

Tijdens deze feestelijke uitzending met veel muziek brengt Claude voor het eerst zijn inzending ‘C’est La Vie’ live ten gehore.

'Eva X Claude: Het Songfestival', zaterdag 15 maart om 20.30 uur bij AVROTROS op NPO 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Thijs maakt zich hard voor twee schrijnende gevallen. De blinde Sibel viel door broddelwerk van een glasvezelkabellegger in een meters diep gat en brak daarbij haar knie. Bijna een jaar later wordt ze nog steeds van het kastje naar de muur gestuurd. In Heerlen wordt Burney tot wanhoop gedreven, omdat hij al vijf jaar met de gemeente in de clinch ligt over het de ombouw van zijn winkelpand naar een woning.

'Recht Door Zeeman', om 20.30 uur bij RTL 5.

Dossiers