Johnny de Mol presenteert nieuw muziekprogramma 'I've Got The Music In Me' op SBS6

woensdag 7 januari 2026
Foto: SBS6/Talpa Network - © William Rutten 2020

Op donderdag 14 maart gaat het gloednieuwe televisieprogramma 'I've Got The Music In Me' van start op SBS6. In deze muzikale show, gepresenteerd door Johnny de Mol, nemen twee bekende Nederlanders het tegen elkaar op.

Ze doen dat niet alleen, maar samen met iemand uit hun privé-omgeving. Iemand met een scherpe muziekkennis en een grote liefde voor muziek.


Persbericht Talpa Network
https://www.sbs6.nl
Meer artikels over SBS6

DOSSIER: Voorjaar 2026: alle plannen, alle zenders (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo NPO 2 logo

Wanneer Bert Brunninkhuis in 2009 langs een geitenboerderij fietst, raakt hij besmet met Q-koorts. Hij wordt doodziek en moet zijn leven opnieuw opbouwen. Bert vindt dat de overheid te laat ingreep en dat hij niet op tijd gewaarschuwd is voor de gevaren van Q-koorts, terwijl de risico's volgens hem al bekend waren bij de overheid. Samen met bijna driehonderd anderen spant hij een rechtszaak aan tegen de staat.

'Goliath', om 20.30 uur bij HUMAN op NPO 2.

Dossiers