11 bekende rekruten gaan tot het uiterste in nieuw seizoen van 'Special Forces'

maandag 11 augustus 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Nono Wauters, Faroek Özgünes, Jo Hens, Jean Janssens, Hanne Claes, Jonas Decleer, Karine Claassen, Thomas Van Der Plaetsen, Klaasje Meijer, Maksim Stojanac en Cerina Marchetta gaan alle grenzen voorbij in een nieuw seizoen van 'Special Forces'.

De 11 rekruten gaan een loodzware militaire training aan onder de leiding van vier voormalige Special Forces-operatoren. Aan de grens van Europa wordt een voormalig strafkamp uit de Sovjet-Unie, de Rummu-gevangenis, een week lang hun thuisbasis. In die brute, bosrijke wildernis van Estland gaan ze niet alleen over hun fysieke pijngrens, maar worden ze ook mentaal tot het uiterste gedreven. Vanaf vandaag kun je het nieuwe seizoen volledig bekijken op Streamz, binnenkort ook wekelijks bij VTM.



Tijdens de loodzware militaire training confronteren ex-special forces chef Blom, Bram, Greg én de Estse operator Rob de rekruten non-stop met hun diepste angsten en persoonlijke demonen. Wie heeft de kracht om grenzen te verleggen en stijgt boven zichzelf uit wanneer dat onmogelijk lijkt?

DOSSIER: Najaar 2025: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo WNL logo

Haagse hoofdrolspelers en smaakmakers schuiven aan om terug- en vooruit te blikken op de debatten, wandelgangen en verhaallijnen van de politiek. Samen met sidekick Mats Akkerman neemt Sven de kijker mee in Haagse ontwikkelingen en legt politici het vuur aan de schenen.

'Café Kockelmann', om 21.05 uur bij Omroep WNL op NPO 2.

Dossiers