Laatste aflevering van 'Kinderwens': niet iedereen heeft de vrije keuze

maandag 20 april 2020

Hoe is het als je geen keuze hebt? Sanne werd zwanger als tiener en dat werd haar sterk afgeraden. Isabelle en Bart bleken na jaren proberen onvruchtbaar en willen niet adopteren. Nico en Rutger kozen wel voor adoptie.

Isabelle & Bart: 'Een kind krijgen lijkt zo normaal, een vrouw lijkt daarvoor gemaakt. En wat als je dat niet kunt?'


Ann: 'Ik wist dat mijn partner geen kinderen wou, maar ik had het mezelf nooit vergeven als ik op mijn vijfenveertigste niet alles geprobeerd had om toch voor een kind te gaan.'

'Kinderwens', dinsdag 21 april om 21.25 uur op Eén.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bed & Breakfast' (foto: © Omroep MAX 2020)

Monique en Fridjoff runnen naast hun restaurant ook een B&B met iconische foto's van Brigit Bardot. Daarna reizen we door naar Vincent en Tassiana, die een bed and breakfast runnen in een dijkwoning. We sluiten af bij Peter en Gretha in de Biesbosch. Zij hebben een jacht als B&B, waar ze tijdens het uitje natuurlijk mee gaan varen.

'Bed & Breakfast', om 20.35 uur bij MAX op NPO 1.

Dossiers