'100 Dagen in je Hoofd': het vergrootglas

woensdag 10 november 2021

Tim den Besten en Nicolaas Veul dompelen zich in '100 Dagen in je Hoofd' als bijzonder stagiair onder in de wereld van de psychiatrie. In de vierde aflevering krijgt Nicolaas steeds meer verantwoordelijkheden en begint Tim zich juist meer en meer te vervelen.

Sinds Tim opnieuw in de fout is gegaan door Mayte het hemd van het lijf te vragen over haar drugsgebruik, ervaart hij een gebrek aan vertrouwen. Mentor Annemiek spoort hem aan bij zichzelf te rade te gaan waar die neiging tot ‘ramptoerisme’ toch vandaan komt. Op de afdeling van Nicolaas krijgt Jan te horen dat zijn bezwaar tegen medicatie ongegrond is verklaard. Aan Nicolaas om hem het slechte nieuws te vertellen.


'100 Dagen in je Hoofd', donderdag 11 november om 20.55 uur bij de VPRO op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ik Vertrek' (AVROTROS)

Patrick (45), voormalig eigenaar van een kaasspeciaalzaak, en Bianca (38), intern begeleider op een basisschool, verruilen samen met hun drie dochters Brabant voor Arcos de Valdevez in Portugal. Daar willen ze een B&B opzetten met appartementen, safaritenten en camperplekken, helemaal gericht op gasten met een glutenintolerantie.

'Ik Vertrek', om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

Dossiers