De spanning loopt hoog op in 'Levenslang met Dwang?'

maandag 26 april 2021

In de vierde aflevering van 'Levenslang met Dwang?' loopt de spanning hoog op want de kandidaten moeten zich gaan verplaatsen naar een nieuwe locatie. Vooral de mensen met controledwang krijgen heel veel stress hiervan.

Dat betekent voor Niels ook dat hij weer de bus in moet waar hij heel zenuwachtig van wordt. Niels kan er niet tegen als hij niet zelf mag rijden.


Bij aankomst op de nieuwe locatie moet iedereen weer enorm wennen aan alle veranderingen en vooral aan de, in hun ogen, barbaarse omstandigheden want ze gaan slapen in Pipowagens.

Verder gaan ze ook op stap. Een deel van de groep gaat naar de supermarkt, een alledaagse bestemming die voor mensen met een dwangstoornis een hele opgave blijkt te zijn.

En ze krijgen een videoboodschap van thuis.

'Levenslang met Dwang?', dinsdag 27 april om 20.35 uur bij KRO-NCRV op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ik Vertrek' (AVROTROS)

Patrick (45), voormalig eigenaar van een kaasspeciaalzaak, en Bianca (38), intern begeleider op een basisschool, verruilen samen met hun drie dochters Brabant voor Arcos de Valdevez in Portugal. Daar willen ze een B&B opzetten met appartementen, safaritenten en camperplekken, helemaal gericht op gasten met een glutenintolerantie.

'Ik Vertrek', om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

Dossiers