Dit zie je deze week in 'Typisch Ecowijk Culemborg'

zondag 5 september 2021

Wilfriede van 91 begint samen met de buren uit seniorencomplex Het Kwarteel iedere dag met de zonnegroet. Goed voor jezelf zorgen is haar devies.

Klaas is een echte muziekliefhebber. Samen met vriend Herman werkt hij aan een popquiz. Want eindelijk mag het weer, samen komen voor iets gezelligs.


Morgen is de laatste schooldag op Lek en Linge. Eva is al weken druk met de organisatie van een festival.

De Gelderland fabriek in Culemborg is een creatieve broedplaats voor kunstenaars waar Ronald zijn atelier heeft. Hij werkt nu aan een neon-kunstwerk met de titel OMG, dat heel toepasselijk in een kerk komt te hangen.

'Typisch Ecowijk Culemborg', elke werkdag om 19.20 uur bij BNNVARA op NPO 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bed & Breakfast' (foto: © Omroep MAX 2020)

Monique en Fridjoff runnen naast hun restaurant ook een B&B met iconische foto's van Brigit Bardot. Daarna reizen we door naar Vincent en Tassiana, die een bed and breakfast runnen in een dijkwoning. We sluiten af bij Peter en Gretha in de Biesbosch. Zij hebben een jacht als B&B, waar ze tijdens het uitje natuurlijk mee gaan varen.

'Bed & Breakfast', om 20.35 uur bij MAX op NPO 1.

Dossiers