Dit zie je in een nieuwe aflevering van 'Matthijs Gaat Door'

zaterdag 4 september 2021

De Sven Hammond Big band, het ZO! Gospel Choir en Romana Vrede brengen een saluut aan Aretha Franklin. Humeurmanagement met Marieke Elsinga en Pepijn Crone. Joost Prinsen opent Hotel Prinsen.

Met de mooiste liefdesgedichten uit de Nederlandse literatuur. Hij kiest ze en draagt ze zelf voor. Youp van 't Hek begint binnenkort aan zijn allerlaatste tournee langs de theaters en hij zingt met de Sven Hammond Big Band. Olga Zuiderhoek is Forever Young en er is een muzikaal groepsportret van de nog levende legendes uit de popgeschiedenis.


'Matthijs Gaat Door', zondag 5 september om 21.25 uur bij BNNVARA op NPO 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bed & Breakfast' (foto: © Omroep MAX 2020)

Monique en Fridjoff runnen naast hun restaurant ook een B&B met iconische foto's van Brigit Bardot. Daarna reizen we door naar Vincent en Tassiana, die een bed and breakfast runnen in een dijkwoning. We sluiten af bij Peter en Gretha in de Biesbosch. Zij hebben een jacht als B&B, waar ze tijdens het uitje natuurlijk mee gaan varen.

'Bed & Breakfast', om 20.35 uur bij MAX op NPO 1.

Dossiers