Giel Beelen over hoe spiritualiteit zijn leven heeft veranderd in 'Boeddha in de Polder'

dinsdag 28 december 2021

Nederland en spiritualiteit gaan steeds vaker hand in hand. Het Boeddhabeeld heeft inmiddels de tuinkabouter vervangen, maar zijn we daardoor allemaal happy en zen? Joris Linssen gaat in gesprek met Nederlanders die een persoonlijke crisis hebben weten om te buigen tot een waardevolle levensles.

In deze derde aflevering neemt radio DJ Giel Beelen hem mee naar een cacaoceremonie. Danst Kaouthar Darmoni de ongelijkheid de wereld uit, en laat Joris zich door de mannencirkel van Sharief Niamut weer in balans brengen.


'Boeddha in de Polder', woensdag 29 decmeber om 19.20 uur bij KRO-NCRV en De Boeddhistische Blik op NPO 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bureau Onrecht' (SBS6)

We gaan achter een man aan die zonder scrupules iedereen om hem heen oplicht. Zijn slachtoffers koken inmiddels van woede. En: het doek valt voor een schimmige dropshipper die zich online voordoet als geslaagde ondernemer.

'Bureau Onrecht', om 20.30 uur op SBS6.

Dossiers