'Het beste van...Disco' woensdag over Boney M

dinsdag 16 maart 2021

In 'Het Beste van... Disco' nemen we een duik in het rijke disco-verleden met o.a. Anita Witzier, Gerard Joling, Sanne Wallis de Vries en Gerard Ekdom.

In 1975 werd een bijzondere disco-groep opgericht: Boney M. Van de 3 dames zong er maar één in de studio de songs in en de enige man van de groep (Bobby Farrell) was er ook alleen maar voor de show.


Disco is van alle tijden en niet kapot te krijgen. Zo is er de stroming NU-Disco. Daft Punk is het beste voorbeeld van groepen die zeer succesvol zijn binnen deze stroming. We horen hun grote hits, zoals 'Around the world’ en 'Get Lucky'. Natuurlijk hebben onze gasten weer talloze herinneringen.

'Het Beste van...Disco', woensdag 17 maart om 20.25 uur bij AVROTROS op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ik Vertrek' (AVROTROS)

Patrick (45), voormalig eigenaar van een kaasspeciaalzaak, en Bianca (38), intern begeleider op een basisschool, verruilen samen met hun drie dochters Brabant voor Arcos de Valdevez in Portugal. Daar willen ze een B&B opzetten met appartementen, safaritenten en camperplekken, helemaal gericht op gasten met een glutenintolerantie.

'Ik Vertrek', om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

Dossiers