'Ik Vertrek': Achterhoeks gezin wil wijn gaan maken op Sardinië

vrijdag 12 maart 2021

Achterhoekers Jurgen Lieftink (52) en Marieke Legters (37) houden van het goede leven en daar hoort een goed glas wijn bij. Ze hebben – naast hun goedlopende makelaarskantoor - een eigen wijnhandel en organiseren wekelijks een proeverij.

Ondanks dat ze niks te klagen hebben, dromen ze al jaren van een nieuw bestaan in Italië. 'De manier van leven daar is mooier, de lucht is schoner en de mensen zijn vriendelijker.'


Op Sardinië hebben ze een vrijstaande woning met eigen wijngaard gekocht. Hier willen ze geen Bed & Breakfast, maar – hoe kan het ook anders - een Bed & Wine starten!

'Ik Vertrek', zaterdag 13 maart om 20.25 uur bij AVROTROS op NPO 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bureau Onrecht' (SBS6)

We gaan achter een man aan die zonder scrupules iedereen om hem heen oplicht. Zijn slachtoffers koken inmiddels van woede. En: het doek valt voor een schimmige dropshipper die zich online voordoet als geslaagde ondernemer.

'Bureau Onrecht', om 20.30 uur op SBS6.

Dossiers