'Ik Vertrek' volgt het Italiaanse avontuur van Dominique en Maarten

maandag 15 februari 2021

Maarten van Eerd (51) is na 25 jaar als verpleegkundige te hebben gewerkt toe aan een nieuwe uitdaging. 'Ik wil dat mensen naar me toekomen voor de fijn en niet voor de pijn.'

Gelukkig houdt zijn vrouw Dominique Stol (59) ook wel van avontuur en gaat met hem mee naar het land van de pizza’s en de pasta’s. In het Italiaanse gehucht San Benedetto Val di Sambro hebben ze hun droomhuis gevonden. Dat willen ze ombouwen tot Bed & Breakfast met minicamping. Dominique heeft haar eigen 'thoughtfullness-methode' ontwikkeld en wil daarover speciale themaweekenden organiseren.


'Ik Vertrek', dinsdag 16 februari om 20.35 uur op NPO 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bed & Breakfast' (foto: © Omroep MAX 2020)

Monique en Fridjoff runnen naast hun restaurant ook een B&B met iconische foto's van Brigit Bardot. Daarna reizen we door naar Vincent en Tassiana, die een bed and breakfast runnen in een dijkwoning. We sluiten af bij Peter en Gretha in de Biesbosch. Zij hebben een jacht als B&B, waar ze tijdens het uitje natuurlijk mee gaan varen.

'Bed & Breakfast', om 20.35 uur bij MAX op NPO 1.

Dossiers