'Spoorloos': de halfbroer van Marjet

zondag 2 mei 2021

In de eerste aflevering van de nieuwe 'Spoorloos'-reeks brengt Derk Bolt een bezoek aan Marjet. Via een oproep bij 'Spoorloos' vond Marjet in 2014 haar biologische vader Gerard.

Gerard was als enquêteur met Marjets moeder Riek in contact gekomen en ze belandden één keer in bed. Daarna ging Gerard op reis door Azië en nam hij geen contact meer op. En toen bleek Riek zwanger. Marjet groeide gelukkig op, met een stiefvader.


Een jaar na de eerste ontmoeting met Marjet, overlijdt Gerard. Maar ruim 5 jaar later krijgt Marjet ineens een appje van een vreemde man die beweert haar halfbroer te zijn…. Derk is benieuwd wat daar uit voortgekomen is en zoekt Marjet op.

'Spoorloos', maandag 3 mei om 20.35 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bed & Breakfast' (foto: © Omroep MAX 2020)

Monique en Fridjoff runnen naast hun restaurant ook een B&B met iconische foto's van Brigit Bardot. Daarna reizen we door naar Vincent en Tassiana, die een bed and breakfast runnen in een dijkwoning. We sluiten af bij Peter en Gretha in de Biesbosch. Zij hebben een jacht als B&B, waar ze tijdens het uitje natuurlijk mee gaan varen.

'Bed & Breakfast', om 20.35 uur bij MAX op NPO 1.

Dossiers