Wim doet zijn verhaal in 'DNA Onbekend'

maandag 27 september 2021

Wim is de derde zoon in een gezin van 9 kinderen. Zijn vader werkt bij de Marechaussee. Het gezin woont, in de tijd dat Wim wordt geboren, in een Marechaussee-huis waar mannen die bij de Marechaussee werken worden ondergebracht. Het huwelijk van Wim's vader en moeder is niet erg liefdevol.

Als Wim 52 jaar is vertelt zijn tante hem dat zij het vermoeden heeft dat hij een zoon is van een van de mannen uit het Marechaussee-huis. Zijn tante vertelt hem ook dat ze zelfs denkt dat alleen de oudste twee kinderen biologische kinderen van Willem zijn. De andere zeven kinderen zouden allemaal van andere mannen kunnen zijn. Wim gaat op onderzoek uit.


'DNA Onbekend', dinsdag 28 september om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bed & Breakfast' (foto: © Omroep MAX 2020)

Monique en Fridjoff runnen naast hun restaurant ook een B&B met iconische foto's van Brigit Bardot. Daarna reizen we door naar Vincent en Tassiana, die een bed and breakfast runnen in een dijkwoning. We sluiten af bij Peter en Gretha in de Biesbosch. Zij hebben een jacht als B&B, waar ze tijdens het uitje natuurlijk mee gaan varen.

'Bed & Breakfast', om 20.35 uur bij MAX op NPO 1.

Dossiers