Zondag in 'Jacobine op 2': Troost van Bach in coronatijd

zaterdag 13 maart 2021

De passies van Bach zouden nu weer hebben geklonken in kerken en concertzalen. Maar opnieuw steekt corona daar een stokje voor.

Reden om deze muziek te laten klinken in 'Jacobine op 2'. Biedt de muziek van Bach troost in deze coronatijd? Jacobine Geel praat erover met violist en dirigent Johannes Leertouwer, met Ina Kasper van het Amsterdams Gemengd Koor, dat vorig jaar massaal werd getroffen door corona. En met musicus en theoloog Hanna Rijken. Zij start een online passiekoor.


Jacobine Geel praat met drie passieliefhebbers over de troost van Bach in coronatijd.

'Jacobine op 2', zondag 14 maart om 17.10 uur bij KRO-NCRV op NPO 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ik Vertrek' (AVROTROS)

Patrick (45), voormalig eigenaar van een kaasspeciaalzaak, en Bianca (38), intern begeleider op een basisschool, verruilen samen met hun drie dochters Brabant voor Arcos de Valdevez in Portugal. Daar willen ze een B&B opzetten met appartementen, safaritenten en camperplekken, helemaal gericht op gasten met een glutenintolerantie.

'Ik Vertrek', om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

Dossiers