'K2 zoekt K3: Karen en Kristel redden Anneke opnieuw
zondag 13 september 2009

Zondagavond werden de eerste twee finalisten in 'K2 zoekt K3' terug naar huis gestuurd. Na de grote vuurdoop voor 2000 kinderen in Plopsaland besloot de vakjury onder leiding van Studio 100-baas Gert Verhulst om drie meisjes te nomineren.
el Wiels, Patty Brard en Gert Verhulst vonden dat Anneke, Flore en Jacqueline niet genoeg overtuigden tijdens de eerste dagen van de K3-opleiding. Het laatste woord kwam echter van de K3-meisjes zelf.
Karen en Kristel kozen uiteindelijk om Anneke uit Hasselt opnieuw te redden. Ook tijdens de auditierondes wou de vakjury Anneke vanwege haar mindere zang naar huis sturen. Kristel en Karen waren toen niet akkoord en stelden hun veto.
Ook deze keer werd Anneke zo gered. Dat betekent dat Flore en Jacqueline meteen hun koffers moesten pakken. De overgebleven meisjes zijn Anneke, Noa, Madelon, Anne, Josje en Kathleen.
Lees ook:
Nieuw K3-meisje nu al bekend?
'K2 Zoekt K3'-kandidate Kathleen mama van zoontje
DOSSIER: K2 zoekt K3
volledig dossier- Bevestigd! Grote zoektocht naar nieuw K3'tje dit najaar bij VTM: 'Heel nieuw format'
- VTM werkt aan 'K2 Zoekt K3' voor zoektocht naar nieuw Klaasje
- K3 krijgt eigen sitcom
- K3-special rond eerste weken met Josje zondag op vtm
- Platina voor 'MaMaSé!' van nieuwe K3
- SBS 6 brengt special 'K2 Zoekt K3: K3 weer compleet'
- Nieuwe K3-special in première bij vtmKzoom
- Spanningen binnen nieuwe K3?
- Spanningen binnen nieuwe K3?
- Noa ('K2 zoekt K3') lanceert solocarrière met 'Baby Tonight'