TV-gezicht en ex-topmodel Ghislaine Nuytten (67) overleden

woensdag 19 januari 2022

Voormalig topmodel en presentatrice van tv-programma's over mode Ghislaine Nuytten is overleden. Dat meldt VRT NWS. Haar echtgenoot laat weten dat Nuytten stierf aan een hartstilstand.

Gislaine Nuytten presenteerde voor de openbare omroep tv-programma's als 'Look' en 'Blikvanger'. Ze was ook het allereerste Vlaamse internationale topmodel en liep op de catwalk voor heel wat grote modemerken. Daarnaast was ze ook vaak als model in Flair te zien.


Ghislaine Nuytten is 67 jaar geworden en overleed aan de gevolgen van een hartstilstand.

Bron: VRT NWS

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ik Vertrek' (AVROTROS)

Patrick (45), voormalig eigenaar van een kaasspeciaalzaak, en Bianca (38), intern begeleider op een basisschool, verruilen samen met hun drie dochters Brabant voor Arcos de Valdevez in Portugal. Daar willen ze een B&B opzetten met appartementen, safaritenten en camperplekken, helemaal gericht op gasten met een glutenintolerantie.

'Ik Vertrek', om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

Dossiers