Vanaf vrijdag volg je het leven van wereldbekend dj- duo Dimitri Vegas & Like Mike op Play5

donderdag 26 augustus 2021

Vanaf vrijdag 27 augustus brengt Play5 de documentairereeks Dimitri Vegas & Like Mike, waarin je het wel en wee van het wereldbekende dj-duo kan volgen. Van de uitreiking in de Amsterdam Arena, waar ze tot beste dj's ter wereld werden uitgeroepen, tot hun haast eindeloze roadtrip en de invloed van de coronacrisis.

Acht afleveringen lang volgt reportagemaker Eric Goens, op vraag van de dj-broers, het duo naar alle uithoeken van de wereld. Goens portretteerde hen eerder in de Vier-reeks ‘Kroost’. Een bijzonder eerlijke inkijk in het leven van een wereldbekend dj-duo dat uitgroeide tot een wereldmerk.


In de eerste aflevering zijn Dimitri Vegas en Like Mike in Amsterdam, daar wordt ’s avonds bekend gemaakt wie zich nummer één dj van de wereld mag noemen. Op zijn hotelkamer checkt perfectionist Dimitri de playlist voor de set van vanavond keer na keer.

'Dimitri Vegas & Like Mike', vanaf vrijdag 27 augustus om 22.35 uur op Play5.

DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Wortelboer en van Rossem' (BNNVARA)

Maarten en Emma gaan op zoek naar wat ons écht gelukkig maakt in een wereld die steeds onrustiger lijkt te worden. Zit geluk in een kop truffelthee, een gewonnen pubquiz of speelgoedautootjes? Of is geluk juist maakbaar, iets wat we kunnen leren en sturen? Ze duiken in de wereld van de gelukscursussen en andere methodes die beloven ons een stap dichterbij geluk te brengen.

'Wortelboer en Van Rossem', om 20.25 uur bij BNNVARA op NPO 3.

Dossiers